nieuws

Coca-Cola lanceert melkfrisdrank Vio

nieuws
Coca-Cola lanceert deze zomer "de eerste melkfrisdrank van de wereld".'Vio' wordt eerst getest in de VS, wanneer het naar Europa komt is nog niet bekend.
29 juli 2009  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 14:08
Lees meer over:

De melkboeren mogen dan wel klagen over de lage inkomsten, volgens frisdrankproducent Coca-Cola is er nog steeds winst te slaan uit de melkindustrie. Speciaal daarom komen ze met een melkfrisdrank 'Vio' op de proppen. “De eerste melkfrisdrank van de wereld” wordt deze zomer gelanceerd in de Verenigde Staten. Het is nog niet duidelijk of het goedje ook de oversteek naar Europa maakt.

De drank zal verkocht worden in aluminiumflesjes en verkrijgbaar zijn in de smaken mango, citroen, citrus, bessen en perzik. Volgens Coca-Cola zit Vio “boordevol calcium, antioxidanten en vitamine C en bevat het enkel natuurlijke ingrediënten”. Vio hoeft niet gekoeld te zijn. Het wordt naast de gewone frisdrank buiten de koelkast in de supermarkt verkocht.

Bron: Het Laatste Nieuws/Gazet van Antwerpen

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek