nieuws

Arla Foods past melkprijs voorlopig niet aan

nieuws
Arla Foods handhaaft voorlopig de voorschotmelkprijs op het huidige niveau. Dat heeft het bestuur van het Deens-Zweedse zuivelconcern besloten nadat het dinsdag door de directie is geïnformeerd over de gevolgen van de boycot tegen Arla in het Midden-Oosten. Volgens bestuursvoorzitter Knud Erik Jensen is het nog te vroeg om in te grijpen in de melkprijs. "We blijven de ontwikkelingen nauwgezet volgen en in maart bekijken we de zaak opnieuw".
9 februari 2006  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 13:56
Arla Foods handhaaft voorlopig de voorschotmelkprijs op het huidige niveau. Dat heeft het bestuur van het Deens-Zweedse zuivelconcern besloten nadat het dinsdag door de directie werd geïnformeerd over de gevolgen van de boycot tegen Arla in het Midden-Oosten. Volgens bestuursvoorzitter Knud Erik Jensen is het nog te vroeg om in te grijpen in de melkprijs. "We blijven de ontwikkelingen nauwgezet volgen en in maart bekijken we de zaak opnieuw".

Directievoorzitter Peder Tuborgh omschrijft de situatie als onveranderd ernstig. "Maar welke gevolgen dat zal hebben, zal worden bepaald door de omvang van de boycot op de lange termijn. We zijn er weliswaar klaar voor om meteen te leveren als de vraag weer terugkeert. Maar we moeten ook erkennen dat we nu al grote delen van onze belangrijkste markten hebben moeten prijsgeven".

Bron: Agrarisch Dagblad

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek