nieuws
Flandria beoogt naambekendheid in Wallonie
nieuwsVlam, het Vlaams Promotiecentrum voor Agro- en Visserijmarketing, gaat in 2002 ruim 1,7 miljoen euro besteden aan de promotie van groenten en fruit. Het kwaliteitsmerk Flandria blijft het boegbeeld van de campagnes. Gestreefd wordt naar nog meer naambekendheid bij de consument. Bovendien wil Flandria zich nadrukkelijker in de kijker spelen bij de Waalse consument.
4 januari 2002
Vlam, het Vlaams Promotiecentrum voor Agro- en Visserijmarketing, gaat in 2002 ruim 1,7 miljoen euro besteden aan de promotie van groenten en fruit. Het kwaliteitsmerk Flandria blijft het boegbeeld van de campagnes. Gestreefd wordt naar nog meer naambekendheid bij de consument. Bovendien wil Flandria zich nadrukkelijker in de kijker spelen bij de Waalse consument.
De idee van de Flandria-cadeaucheques wordt dit jaar verder gezet. Via dergelijke cheques kan de consument aan een kennis een fruit- en groentecheque ter waarde van 5 euro schenken. Na een eerder rustige aanloop in 2001 verwacht sectorverantwoordelijke Leen Guffens meer respons op dit initiatief in 2002.
Tenslotte zullen dit jaar de campagnes over de nieuwe oogst in 2002 extra aandacht genieten. Er wordt 123.944 euro uitgetrokken voor de campagne rond de nieuwe oogst van hardfruit. De aardbeien kunnen op 60.600 euro rekenen.