nieuws
Vlaams parlement keurt decreet duurzame landbouw goed
nieuwsHet Vlaams parlement heeft woensdag meerderheid tegen oppositie (die zich onthield) een decreet goedgekeurd dat duurzame landbouw moet bevorderen door steun te verlenen aan landbouwers die milieu- en diervriendelijk werken. Minister van Landbouw Ludo Sannen wil hen meer financiële zekerheid geven.
11 februari 2004
Het Vlaams parlement heeft woensdag meerderheid tegen oppositie (die zich onthield) een decreet goedgekeurd dat duurzame landbouw moet bevorderen door steun te verlenen aan landbouwers die milieu- en diervriendelijk werken. Minister van Landbouw Ludo Sannen wil hen meer financiële zekerheid geven.
Ook acties die landbouwers en consumenten willen inlichten en bewust maken van duurzame landbouw kunnen op steun rekenen. Bedoeling van het decreet is ook de maatschappelijke discussie over duurzame landbouw aan te zwengelen. Zo legt het decreet de basis voor duurzame productiemethoden en permanente vorming in de land- en tuinbouw.
Bron: Belga