nieuws
Tegenanalyses op verdachte varkensbedrijven negatief
nieuwsDe tegenanalyses van de testen op de twee varkensbedrijven waar eerder MPA in varkensmest was teruggevonden, zijn negatief. De onderzochte stalen bevatten geen sporen van het verboden hormoon. Dat heeft Piet Vanthemsche, gedelegeerd-bestuurder van het Voedselagentschap, dinsdagnamiddag bekendgemaakt.
30 juli 2002
De tegenanalyses van de testen op de twee varkensbedrijven waar eerder MPA in varkensmest was teruggevonden, zijn negatief. De onderzochte stalen bevatten geen sporen van het verboden hormoon. Dat heeft Piet Vanthemsche, gedelegeerd-bestuurder van het Voedselagentschap, dinsdagnamiddag bekendgemaakt.
De tegenanalyses van mest zijn gebeurd op de stalen waar het Voedselagentschap eerder wel MPA-sporen in had gevonden. Zowel de vier uitgevoerde tegenanalyses van het bedrijf in Halen, als de ene tegenanalyse van het tweede bedrijf, zijn negatief.
Bron: Belga