nieuws

Reorganisatie Pfizer treft geen Belgische vestigingen

nieuws
De reorganisatie die de Amerikaanse farmagigant Pfizer doorvoert na de overname van sectorgenoot Wyeth, laat de vestiging in Louvain-la-Neuve ongemoeid. "Pfizer erkent dat de vestiging in Louvain-la-Neuve een belangrijke schakel is in de productie van vaccins voor diergeneeskundig gebruik", luidt het in een persbericht.
21 juni 2010  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 14:12
Lees meer over:

De reorganisatie die de Amerikaanse farmagigant Pfizer doorvoert na de overname van sectorgenoot Wyeth, laat de vestiging in Louvain-la-Neuve ongemoeid. "Pfizer erkent dat de vestiging in Louvain-la-Neuve een belangrijke schakel is in de productie van vaccins voor diergeneeskundig gebruik", luidt het in een persbericht.

Vorige maand bleek al dat België niet getroffen werd door de herschikkingen bij de geneesmiddelen voor menselijke consumptie en nu blijft ons land ook buiten schot wat betreft de productie van diergeneesmiddelen. "Pfizer erkent dat de vestiging in Louvain-la-Neuve een belangrijke schakel is in de productie van vaccins voor diergeneeskundig gebruik", luidt het in een persbericht.

Pfizer wil wel zijn vestiging in het Nederlandse Weesp sluiten. Vier andere vestigingen van het Animal Health netwerk (in de VS, Ierland en Australië) werden al verkocht in het kader van de overname van Fort Dodge Animal Health, een onderdeel van Wyeth. Tezamen leidt dat tot een vermindering van 20 procent van het productienetwerk van Pfizer Animal Health, meldt de farmagigant.

Hoewel de Belgische Pfizer-vestigingen buiten schot bleven, had de overname wel gevolgen in de Wyeth-vestiging in Louvain-la-Neuve. Daar verdwenen begin dit jaar zowat 100 banen door de integratie in Pfizer. Pfizer stelt in België en Luxemburg 3.000 mensen te werk, waarvan 200 in de vestiging in Louvain-La-Neuve.

Bron: Belga

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek