nieuws
OMOB biedt niet langer op Landbouwkrediet
nieuwsDe Belgische verzekeraar OMOB dient geen bod in op het belang van 33,3 procent in het Landbouwkrediet dat Dexia verkoopt. Vorige maand nog raakte bekend dat naast OMOB het Nederlandse Rabobank en het Franse Crédit Agricole geïnteresseerd waren. Maar OMOB trekt zich nu terug nog voor er effectief een bod moet ingediend worden.
10 oktober 2002
De Belgische verzekeraar OMOB dient geen bod in op het belang van 33,3 procent in het Landbouwkrediet dat Dexia verkoopt. Vorige maand nog raakte bekend dat naast OMOB het Nederlandse Rabobank en het Franse Crédit Agricole geïnteresseerd waren. Maar OMOB trekt zich nu terug nog voor er effectief een bod moet ingediend worden.
"We zijn tot de conclusie gekomen dat we via een bod onze doelstellingen niet kunnen realiseren", verklaart Jean-Paul Parmentier, financieel directeur van OMOB. Het afhaken van OMOB zou mogelijk te maken hebben met Swiss Life. Dat wil zijn deel in het Landbouwkrediet ook van de hand doen. OMOB zou geïnteresseerd zijn om het Dexia-belang en het belang van Swiss Life op te kopen, maar Swiss Life is niet bereid om zijn aandelen aan directe concurrent OMOB te verkopen.
Bron: FET