nieuws
Hoeve- en plattelandstoerisme in Vlaanderen 2001
nieuwsDe twaalfde uitgave van de promotiebrochure "Hoeve- en Plattelandstoerisme 2001" is van de persen gerold. Deze brochure presenteert het aanbod van hoeve- en plattelandstoerisme aan mogelijke toeristen. Deze vorm van toerisme presenteert de landbouw en het platteland op een "andere" manier.
8 februari 2001
De twaalfde uitgave van de promotiebrochure "Hoeve- en Plattelandstoerisme 2001" is van de persen gerold. Deze brochure presenteert het aanbod van hoeve- en plattelandstoerisme aan mogelijke toeristen. Deze vorm van toerisme presenteert de landbouw en het platteland op een "andere" manier.
De brochure is gedrukt op 50.000 exemplaren in het Nederlands, het Frans en het Duits. Meer info: Federatie van Hoeve- en Plattelandstoerisme, Minderbroedersstraat 8, 3000 Leuven, telefoon 016-24.21.87.
Bron: Belga