nieuws
Dua wil 1 loket voor alle boeren
nieuwsVlaams minister van landbouw Vera Dua (Agalev) wil één loket voor alle boeren. Ze hoopt zo het nut te bewijzen van de regionalisering van landbouw. Dua hoopt met het éénloketsysteem ook te bewijzen dat ze niet alleen de minister van de bioboeren is, maar ook van de andere landbouwers.
9 juli 2001
Vlaams minister van landbouw Vera Dua (Agalev) wil één loket voor alle boeren. Ze hoopt zo het nut te bewijzen van de regionalisering van landbouw. Dua hoopt met het éénloketsysteem ook te bewijzen dat ze niet alleen de minister van de bioboeren is, maar ook van de andere landbouwers.
"Ik wil de boeren al langer verlossen van paperasserij, maar dat is nogal moeilijk omdat die papieren niet enkel vanuit het gewest maar ook vanuit de federale overheid vertrekken. Die hinderpaal wordt nu weggewerkt. Het moet onze ambitie zijn ervoor te zorgen dat landbouwers op één moment in het jaar al hun gegevens tegelijk bij de administratie kunnen indienen".
Bron: Belga