nieuws

Vredeseilanden-Coopibo: duurzame landbouw in Tanzania

nieuws
Tijdens haar jaarlijkse campagne die volgende week van start gaat zal Vredeseilanden-Coopibo de schijnwerpers richten op het vrijwilligerswerk. Onder de slogan "Ik ben, dus ik doe" zullen allereerst de eigen vrijwilligers in debloemetjes gezet worden. Vredeseilanden-Coopibo kan rekenen op enkeleduizenden vrijwilligers.
6 januari 2001  – Laatst bijgewerkt om 4 april 2020 14:25
Tijdens haar jaarlijkse campagne die volgende week van start gaat zal Vredeseilanden-Coopibo de schijnwerpers richten op het vrijwilligerswerk. Onder de slogan "Ik ben, dus ik doe" zullen allereerst de eigen vrijwilligers in de bloemetjes gezet worden. Vredeseilanden-Coopibo kan rekenen op enkele duizenden vrijwilligers.

Dit jaar plaatsen de lokale comités van Vredeseilanden-Coopibo Tanzania in de kijker waar deze niet-gouvernementele ontwikkelingsorganisatie al 24 jaar projecten van duurzame landbouw en woningbouw ondersteunt.

Vredeseilanden en Coopibo smolten samen in 1998. Wellicht komt daar deze maand Fado nog als partner bij. Fado is een niet-gouvernementele organisatie met heel wat contacten in Zuid-Oost-Azië. Vredeseilanden-Coopibo heeft wel projecten in Latijns-Amerika en Afrika maar niet in Azië. Een fusie zou dus vruchtbaar zijn, zegt woordvoerder Wyckaert van Vredeseilanden-Coopibo.

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek