nieuws
Voedselagentschap geeft laatste varkensbedrijf vrij
nieuwsHet Voedselagentschap heeft dinsdag het laatste van de zes varkensbedrijven vrijgegeven die waren geblokkeerd wegens het voederen van aardappelbijproducten die vervuild waren door dioxine. Dat maakt het agentschap dinsdag bekend.
16 november 2004
Het Voedselagentschap heeft dinsdag het laatste van de zes varkensbedrijven vrijgegeven die waren geblokkeerd wegens het voederen van aardappelbijproducten die vervuild waren door dioxine. Dat maakt het agentschap dinsdag bekend.
Vorige week werden de overige vijf bedrijven vrijgegeven. Voor het zesde bedrijf was het wachten op meer betrouwbare analyseresultaten. "De resultaten zijn nu bekend en zijn gunstig zodat het bedrijf vandaag nog vrijgegeven wordt. Er zijn dus geen geblokkeerde bedrijven meer", luidt het.
Bron: Belga