Milcobel neemt Nederlandse distributeur van kazen over
nieuwsSherlockCheese ontstond vorig jaar na de fusie van Verbakel & Seggelink en Ravoska Kaasimport en is gevestigd in Nieuw-Vennep in Nederland. SherlockCheese realiseert een omzet van meer dan 20 miljoen euro met de distributie van premium kaasspecialiteiten en buitenlandse kazen in het bijzonder. Het bedrijf komt nu in handen van de Belgische zuivelcoöperatie Milcobel.
Met haar dochtervennootschappen Kaasimport Jan Dupont uit Brugge en Camal uit Barchon in de provincie Luik is Milcobel - met een omzet van meer dan 800 miljoen euro de grootste Belgische zuivelgroep - reeds actief in de distributie van kaasspecialiteiten. “De succesvolle ontwikkeling van beide bedrijven in België wil Milcobel in Nederland herhalen met het overgenomen SherlockCheese”, zegt Eddy Leloup, woordvoerder van de zuivelcoöperatie.
Milcobel is overtuigd dat de samenwerking van ondernemingen van dezelfde groep de “kaasservice” naar de klanten zal vergroten dankzij de uitgebreide kennis van en toegang tot (buitenlandse) kaasspecialiteiten en een excellente competentie in de logistiek van aanvoer en distributie. SherlockCheese is in Nederland marktleider in de belevering van kaasspeciaalzaken.
Beeld: SherlockCheese