nieuws
Voedselagentschap werkt loyaal mee met onderzoek
nieuwsHet Federale Voedselagentschap benadrukt alle medewerking te (blijven) verlenen aan het gerecht in het kader van het onderzoek in de zaak Hanekop. Dat zegt FAVV-woordvoerder Pascal Houbaert in een reactie op de huiszoekingen die woensdagmorgen plaats vonden, onder meer bij de diensten van Landbouw in Brussel.
13 februari 2002
Het Federale Voedselagentschap benadrukt alle medewerking te (blijven) verlenen aan het gerecht in het kader van het onderzoek in de zaak Hanekop. Dat zegt FAVV-woordvoerder Pascal Houbaert in een reactie op de huiszoekingen die woensdagmorgen plaats vonden, onder meer bij de diensten van Landbouw in Brussel.
Bij het Roeselaarse veevoederbedrijf Hanekop werden begin januari stalen van kippenvoer - en later van varkensvoer - gevonden die besmet bleken met PCB's. Een aaneenschakeling van gebeurtenissen - zoals het laattijdig opduiken van twee reeksen stalen en een manke communicatie - leidde tot het opstappen van de baas van het Voedselagentschap en de tijdelijke schorsing van een lokale inspecteur.
Bron: Belga