nieuws
Inspecteur-generaal Houins onder vuur
nieuwsInspecteur-generaal Houins van Landbouw ontkent dat hij gevraagd heeft om stalen veevoeder van het bedrijf Hanekop niet te analyseren. De stalen uit de risicoperiode werden pas later geanalyseerd door een inspecteur die Houins daarvan niet op de hoogte heeft gebracht.
2 februari 2002
Inspecteur-generaal Houins van Landbouw ontkent dat hij gevraagd heeft om stalen veevoeder van het bedrijf Hanekop niet te analyseren. De stalen uit de risicoperiode werden pas later geanalyseerd door een inspecteur die Houins daarvan niet op de hoogte heeft gebracht.
Volgens de vakbonden heeft de inspecteur-generaal wel degelijk gevraagd om sommige analyses niet uit te voeren. Ze zeggen dat Houins de crisis zoveel mogelijk uit de media wilde houden en zich wilde beperken tot de crisis die toen al geconstateerd was.
Bron: VRT-teletekst