nieuws

Wegblokkades deren bevoorrading supermarkten niet

nieuws
De blokkades van Spaanse vrachtwagenchauffeurs hebben tot nu toe nog niet voor problemen gezorgd met de bevoorrading van de Belgische supermarkten. "We bieden wel een aantal producten uit Spanje aan, maar we beschikken voor al die producten ook over leveranciers in andere landen. Bovendien is de periode van de Spaanse verse producten eigenlijk al een beetje voorbij en schakelen we elk jaar ongeveer rond deze tijd over op producten uit bijvoorbeeld Frankrijk", luidt het bij Delhaize.
12 juni 2008  – Laatst bijgewerkt om 4 april 2020 14:43
De blokkades van Spaanse vrachtwagenchauffeurs hebben tot nu toe nog niet voor problemen gezorgd met de bevoorrading van de Belgische supermarkten. Dat blijkt uit een rondvraag door het persagentschap Belga.

"Voor de groenten is er helemaal geen probleem, hetzelfde geldt voor het fruit, op enkele uitzonderingen na dan misschien. Indien de problemen met de truckers voortduren, bestaat het risico dat we in moeilijkheden komen wat betreft een aantal soorten fruit. Het gaat dan bijvoorbeeld om pruimen en twee soorten meloen. Al bij al blijft het dus beperkt", meldt woordvoerder Lars Vervoort van Carrefour.

Ook bij Colruyt doen er zich geen al te grote moeilijkheden met de bevoorrading voor. Hetzelfde horen we bij Delhaize."We bieden wel een aantal producten uit Spanje aan - het gaat dan vooral om steenfruit - maar we beschikken voor al die producten ook over leveranciers in andere landen. Een onderbreking van de bevoorrading is er dus niet. Bovendien is de periode van de Spaanse verse producten eigenlijk al een beetje voorbij en schakelen we elk jaar ongeveer rond deze tijd over op producten uit bijvoorbeeld Frankrijk", luidt het.(KS)

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek