nieuws
Eerste Belgische analyse-resultaten negatief op nitrofen
nieuwsMeteen nadat bekend raakte dat mogelijk ook met nitrofen besmette producten uitgevoerd werden naar België, hebben Blik en Ecocert stalen genomen op verdachte partijen. Momenteel zijn de resultaten bekend van 12 analyse-resultaten. Er werd geen nitrofen aangetroffen.
17 juni 2002
Meteen nadat bekend raakte dat mogelijk ook met nitrofen besmette producten uitgevoerd werden naar België, hebben Blik en Ecocert stalen genomen op verdachte partijen. Momenteel zijn de resultaten bekend van 12 analyse-resultaten. Er werd geen nitrofen aangetroffen.
Deze stalen dateren uit de eerste week van de alarmfase. De analyses werden uitgevoerd op granen, kalkoenvlees, babyvoeding met kip, kipbereiding, rundvlees en melk. Inmiddels is de risicogroep voor screening uitgebreid tot bakgranen.
Lees ook: Opinie Erik Krosenbrink