nieuws

Plukon Royale wil Flandrex overnemen

nieuws
Het Nederlandse bedrijf Plukon Royale, onder meer eigenaar van het pluimveeverwerker Pingo Poultry in Maasmechelen, wil de pluimveeslachterijen van Flandrex overnemen. Het bedrijf wil zo zijn positie op de Europese pluimveevleesmarkt versterken. Het overnamebedrag wordt niet bekendgemaakt. Flandrex heeft een vestiging in Moeskroen en een in het Nederlandse Asten. In totaal werken er tweehonderd werknemers. Het bedrijf slacht wekelijks een miljoen vleeskuikens, goed voor een jaaromzet van 130 miljoen euro.
30 augustus 2008  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 14:05
Het Nederlandse bedrijf Plukon Royale, onder meer eigenaar van het pluimveeverwerker Pingo Poultry in Maasmechelen, wil de pluimveeslachterijen van Flandrex overnemen. Het bedrijf wil zo zijn positie op de Europese pluimveevleesmarkt versterken. Dat heeft het Nederlandse bedrijf bekendgemaakt. Welk bedrag met de mogelijke overname is gemoeid, wil het bedrijf niet kwijt.

Plukon Royale wil het bedrijf Flandrex overnemen, dat een vestiging heeft in Moeskroen en een in het Nederlandse Asten. In totaal werken er bij Flandrex tweehonderd mensen. Het bedrijf slacht wekelijks een miljoen vleeskuikens. Flandrex realiseert daarmee een jaaromzet van 130 miljoen euro.

Het Nederlandse Plukon Royale telt negen vestigingen - zes in Nederland, twee in Duitsland en één in België - en 2.400 medewerkers. Het bedrijf slacht wekelijks meer dan 3 miljoen vleeskuikens. Vorig jaar was Plukon goed voor een omzet van ongeveer 500 miljoen euro.

Plukon en Flandrex hebben een voorlopige overeenkomst getekend voor de overname. Na boekenonderzoek en goedkeuring van de mededingingsautoriteiten verwachten ze halverwege oktober de deal rond te hebben.(KS)

Bron: Belga

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek