nieuws
Nog geen vonnis in rechtszaak tegen Campina
nieuwsDe correctionele rechtbank van Gent heeft maandag nog geen uitspraak geleverd in de zaak tegen Campina. Het vonnis wordt verwacht op 6 oktober. Het zuivelbedrijf uit Aalter en vijf verantwoordelijken van het bedrijf riskeren geldboetes tot 55.000 euro. De firma riskeert ook de verbeurdverklaring van een bedrag dat de aanklager berekende op 2,3 miljoen euro. Het onderzoek startte in 2004, toen het Nederlandse gerecht ontdekte dat het recyclagebedrijf Toontje Hendriks uit Baarle-Nassau met antibiotica besmette melk verwerkte tot veevoeder.
8 september 2008
De correctionele rechtbank van Gent heeft maandag nog geen uitspraak geleverd in de zaak tegen Campina. Het vonnis wordt verwacht op 6 oktober. Het zuivelbedrijf uit Aalter en vijf verantwoordelijken van het bedrijf riskeren geldboetes tot 55.000 euro. De firma riskeert ook de verbeurdverklaring van een bedrag dat de aanklager berekende op 2,3 miljoen euro.
Het onderzoek startte in 2004, toen het Nederlandse gerecht ontdekte dat het recyclagebedrijf Toontje Hendriks uit Baarle-Nassau met antibiotica besmette melk verwerkte tot veevoeder. De afgekeurde melk was afkomstig van Campina.(KS)
Bron: Belga