nieuws
Akkoord over werkzekerheid bij Maïski
nieuwsDirectie en vakbonden van Maïski in Aarschot hebben na een dag onderhandelen een akkoord bereikt over werkzekerheid. De directie garandeert werkzekerheid tot op het moment dat er iemand anders het bedrijf overneemt. Er lopen op dit ogenblik hierover nog onderhandelingen met een kandidaat-koper. Als deze gesprekken op 30 april 2009 niet tot een overeenkomst hebben geleid blijft Maïski onder de hoede van het moederbedrijf Dossche.
13 november 2008
Directie en vakbonden van Maïski in Aarschot hebben na een dag onderhandelen een akkoord bereikt over werkzekerheid. De directie garandeert werkzekerheid tot op het moment dat er iemand anders het bedrijf overneemt. Er lopen op dit ogenblik hierover nog onderhandelingen met een kandidaat-koper. Als deze gesprekken op 30 april 2009 niet tot een overeenkomst hebben geleid blijft Maïski onder de hoede van het moederbedrijf Dossche.
De arbeiders van Maïski staakten woensdag een dag lang uit protest tegen de heersende onzekerheid over de toekomst van het bedrijf en de tewerkstelling. Het moederbedrijf Dossche onderhandelt al maanden tevergeefs om het bedrijf te verkopen. Het personeel was de onzekerheid beu en eiste een cao die de werkzekerheid op lange termijn garandeerde. Bij Maïski werkt een 90-tal personen, waaronder 50 arbeiders.(KS)
Bron: Belga