nieuws

Negende editie PROMinANT op nieuwe locatie

nieuws
Zondag 4 september organiseren de Hooibeekhoeve en vzw RURANT in Geel Ten Aard de negende editie van het plattelandsevenement PROMinANT.
1 september 2011  – Laatst bijgewerkt om 4 april 2020 15:01
Lees meer over:

Zondag 4 september organiseren de Hooibeekhoeve en vzw RURANT in Geel Ten Aard de negende editie van PROMinANT, een groot plattelandsevenement van de provincie Antwerpen. “Dit is de ideale manier om met het hele gezin op een actieve manier kennis te maken met de moderne land- en tuinbouw en het Antwerpse platteland”, vertelt gedeputeerde Ludo Helsen.

Dit jaar wordt het evenement op een nieuwe locatie georganiseerd, met name naast de Hooibeekhoeve, het provinciaal praktijkcentrum voor melkveehouderij, voedergewassen en plattelandsontwikkeling. “Op deze manier hopen we de bezoekers aan te moedigen ook daar eens binnen te springen”, luidt het. De Hooibeekhoeve zet immers zelf zijn deuren open en geeft onder meer rondleidingen op het melkveebedrijf met melkrobot.

Maar behalve de nieuwe locatie en de inkom die vanaf dit jaar gratis is, heeft de organisatie zich aan de succesformule van de afgelopen jaren gehouden. Een grote markt met hoeve- en streekproducten staat opnieuw centraal, met kinderanimatie, workshops en demonstraties eromheen.

Meer dan 70 bedrijven en organisaties hebben zich voor het evenement ingeschreven en werden door de organisatoren aangemoedigd om een interactieve, op beleving gerichte stand uit te werken. Onder de deelnemers zijn zowel lokale producenten als grote bedrijven en overheidsinstanties. Ook Melk & honing, het plattelandsmagazine van VILT, is zondag aanwezig.

Het volledige programma vind je op www.prominant.be

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek