nieuws

REO Veiling verkoopt eerste Belgische komkommers

nieuws
In de REO Veiling van Roeselare werden vrijdag de eerste Belgische komkommers van het seizoen verkocht. Tuinder Michiel Perneel uit Oostnieuwkerke had één kistje van 14 Flandria-komkommers aangevoerd. Een speciaalzaak in Kortrijk, betaalde voor de primeurs 5 euro per stuk. In 2005 verhandelde de REO Veiling ruim 10 miljoen komkommers, goed voor een totale omzet van 2,5 miljoen euro.
13 januari 2006  – Laatst bijgewerkt om 4 april 2020 14:32
In de REO Veiling van Roeselare werden vrijdag de eerste Belgische komkommers van het seizoen verkocht. Tuinder Michiel Perneel uit Oostnieuwkerke had één kistje van 14 Flandria-komkommers aangevoerd. Een speciaalzaak in Kortrijk, betaalde voor de primeurs 5 euro per stuk.

Vorig jaar werden de eerste komkommers op 17 januari verkocht. In 2005 verhandelde de REO Veiling ruim 10 miljoen stuks, goed voor een totale omzet van 2,5 miljoen euro. De aanvoer lag in 2005 hoger dan in 2004 , maar lager dan in 2003. Toen passeerden 11,3 miljoen stuks de veiling.

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek