nieuws
Yves Leterme moet stal uitbreiden voor Yvette
nieuwsVlaams minister-president en minister van Landbouw Yves Leterme (CD&V) heeft vrijdagavond in het West-Vlaamse Oudenburg een wit geitje cadeau gekregen. Het beestje is een geschenk van partijgenoot en burgemeester Ignace Dereeper en luistert naar de (West-Vlaamse) naam Yvettetje. "Omdat ook mijn moederdieren hoogzwanger zijn, zal ik nu zeker moeten bijbouwen", grapte Leterme.
14 mei 2005
Vlaams minister-president en minister van Landbouw Yves Leterme (CD&V) heeft vrijdagavond in het West-Vlaamse Oudenburg een wit geitje cadeau gekregen. Het beestje is een geschenk van partijgenoot en burgemeester Ignace Dereeper en luistert naar de (West-Vlaamse) naam Yvettetje.
Leterme kreeg het twee maanden oude geitje tijdens de officiële inhuldiging van het vernieuwde en uitgebreide stadhuis. "Mo joens toch", lachte de minister. "Dit is één van de mooiste cadeaus die ik ooit gekregen heb". Al voorzag Leterme wel meteen een klein probleempje: "Mijn twee moederdieren thuis zijn allebei hoogzwanger. We zullen dus moeten bijbouwen".
Bron: Het Laatste Nieuws