nieuws

Wisselend voorzitterschap in MiNa-raad

nieuws
Binnen de Milieu- en Natuurraad van Vlaanderen, kortweg MiNa-raad, mogen de verschillende betrokken organisaties binnenkort om beurt de voorzitter leveren. Dat heeft de Vlaamse regering beslist. Het gaat om de milieu- en landbouworganisaties, de sociale partners en de vertegenwoordigers van het buitengebied.
2 september 2006  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 13:57
Binnen de Milieu- en Natuurraad van Vlaanderen, kortweg MiNa-raad, mogen de verschillende betrokken organisaties binnenkort om beurt de voorzitter leveren. Dat heeft de Vlaamse regering vrijdag beslist. Het gaat om de milieu- en landbouworganisaties, de sociale partners en de vertegenwoordigers van het buitengebied.

De MiNa-raad volgt daarmee de SERV, het adviesorgaan van de sociale partners, waar de verschillende partners ook elk om de beurt het voorzitterschap waarnemen gedurende een half jaar.

Meer informatie: Werking van de MiNa-raad

Bron: Belga

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek