nieuws

Tien illegale aardbeiplukkers moeten het land uit

nieuws
Agenten van de federale politie en van de lokale politiezone kanton Borgloon hebben donderdag tien illegalen opgepakt tijdens een controleactie in Heers. In een klein uurtje hielden de agenten op de N3 in Heers, een verbindingsweg met Wallonië, een veertigtal voertuigen tegen. Tien illegalen die op weg waren naar Zuid-Limburg, waar nu de plukperiode voor de aardbeien is gestart, werden aangehouden.
8 juni 2006  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 13:57
Agenten van de federale politie en van de lokale politiezone kanton Borgloon hebben donderdag tien illegalen opgepakt tijdens een controleactie in Heers. In een klein uurtje hielden de agenten op de N3 in Heers, een verbindingsweg met Wallonië, een veertigtal voertuigen tegen. De actie, waaraan een 25-tal agenten deelnamen, was vooral gericht tegen illegaal verblijf.

Tien illegalen, met name Congolezen, Marokkanen en Tunesiërs, werden bestuurlijk aangehouden. Ze waren op weg naar Zuid-Limburg, waar nu de plukperiode voor de aardbeien is gestart. Na contact met de dienst vreemdelingenzaken kregen de tien het bevel het grondgebied te verlaten. De politie verzekert dat dergelijke controles tijdens de fruitpluk zeker herhaald worden.

Bron: Belga

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek