nieuws

Onderzoek naar prijsafspraken bij supermarkten

nieuws
De Raad voor Mededinging heeft dinsdag invallen uitgevoerd bij Delhaize Group en andere kleinhandelsgroepen. De Belgische concurrentie-autoriteit was op zoek naar bewijzen van prijsafspraken voor parfums en verzorgings- en huishoudproducten. De Raad voor Mededinging wilde niet specifieren welke bedrijven er naast Delhaize nog bezocht werden. In een korte reactie wilde Delhaize-woordvoerder Guy Elewaut enkel bevestigen dat de concurrentie-instanties waren langsgeweest.
24 april 2007  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 13:59
De Raad voor Mededinging heeft dinsdag invallen uitgevoerd bij Delhaize Group en andere kleinhandelsgroepen. De Belgische concurrentie-autoriteit was op zoek naar bewijzen van prijsafspraken voor parfums en verzorgings- en huishoudproducten.

De Raad voor Mededinging wilde niet specifieren welke bedrijven bezocht werden. In een korte reactie wilde Delhaize-woordvoerder Guy Elewaut enkel bevestigen dat de concurrentie-instanties waren langsgeweest. "Meer ga ik daarover nu niet zeggen", voegde Elewaut er nog aan toe.

Bron: Belga

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek