nieuws

Komen moordenaars Van Noppen vervroegd vrij?

nieuws
De nabestaanden van de vermoorde veearts Karel Van Noppen hebben een brief gekregen over een mogelijke vervroegde vrijlating van Carl De Schutter en Albert Barrez. De Dienst Slachtofferhulp vraagt in de brief of ze een bezwaar hebben tegen een vervroegde vrijlating. Er is hiervoor evenwel nog geen officiële aanvraag ingediend. De Schutter en Barrez zijn allebei veroordeeld tot 25 jaar cel voor hun aandeel in de moord op Van Noppen.
3 januari 2007  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 13:58
De nabestaanden van de vermoorde veearts Karel Van Noppen hebben een brief gekregen over een mogelijke vervroegde vrijlating van Carl De Schutter en Albert Barrez. De Dienst Slachtofferhulp vraagt in de brief of ze een bezwaar hebben tegen een vervroegde vrijlating. Er is hiervoor evenwel nog geen officiële aanvraag ingediend.

De Schutter en Barrez zijn allebei veroordeeld tot 25 jaar cel voor hun aandeel in de moord op Van Noppen. Barrez heeft Van Noppen in februari 1995 vermoord bij zijn woning in Wechelderzande. De Schutter leverde het moordwapen.

Flor Van Noppen, Karels broer, heeft geen bezwaar tegen de vrijlating van De Schutter en Barrez. "Ik reageer niet in naam van de familie maar in persoonlijke naam", zegt hij. "De schuldigen zijn gestraft. Door ze heel hun leven in de gevangenis te steken, komt Karel niet terug".(KS)

Bron: VRT-teletekst/Het Laatste Nieuws

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek