nieuws

Koe breekt val van dakwerker op boerderij in Ternat

nieuws
Op de boerderij van Rudy Bayens in Ternat is een arbeider maandagvoormiddag gewond geraakt toen hij tijdens het plaatsen van zonnepanelen door het dak zakte. De man kwam meters lager op een koe terecht zodat zijn val gelukkig gebroken werd. Hij kwam er vanaf met een gebroken arm. De koe van boer Bayens bleef ongedeerd.
11 april 2006  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 13:56
Op de boerderij van Rudy Bayens in Ternat is een arbeider maandagvoormiddag gewond geraakt toen hij tijdens het plaatsen van zonnepanelen door het dak zakte. De man kwam meters lager op een koe terecht zodat zijn val gelukkig gebroken werd.

De arbeider was op het dak van de stal van boer Bayens gekropen om zonnepanelen te plaatsen. "Plots liet het mis", zegt Bayens. "De precieze omstandigheden zijn niet duidelijk, maar de man uit het Antwerpse zakte door het dak en viel naar beneden. De arbeider heeft het geluk gehad dat hij niet op de grond neersmakte maar uitgerekend op een koe, die zijn val gebroken heeft".

Mocht de man op de grond gevallen zijn, zouden de gevolgen zeker erger geweest zijn. Nu kwam hij er vanaf met een gebroken arm. Het slachtoffer werd overgebracht naar ziekenhuis van Asse. De koe van boer Bayens bleef ongedeerd.

Bron: Het Laatste Nieuws

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek