nieuws

Heft Japan embargo op Amerikaans rundsvlees op?

nieuws
Het Japanse embargo op Amerikaans rundvlees zou in december opgeheven kunnen worden. Dat deelde de Japanse gouvernementele commissie die belast is met de studie van deze kwestie woensdag mee. Sinds 2003 is er in Japan een embargo van kracht op rundvlees uit de VS. Die maatregel kwam er na de ontdekking van een gekke koe.
5 oktober 2005  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 13:55
Het Japanse embargo op Amerikaans rundvlees zou in december opgeheven kunnen worden. Dat deelde de Japanse gouvernementele commissie die belast is met de studie van deze kwestie woensdag mee. Sinds 2003 is er in Japan een embargo van kracht op rundvlees uit de VS.

Het embargo op Amerikaans rundvlees werd ingesteld nadat er in de Amerikaanse staat Washington een geval van gekkekoeienziekte (BSE) werd ontdekt. Deskundigen in Japan hebben nu vastgesteld dat het risico klein was dat er besmet vlees naar Japan wordt uitgevoerd.

Bron: Belga

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek