nieuws

Fel protest van broers Devreeze

nieuws
De broers van boer Renaat Devreeze protesteren fel tegen de vernietiging van dieren op diens biogeitenbedrijf in Klemskerke. De broers Devreeze zijn allemaallandbouwers. Renaat zelf is "enorm verbitterd" en doet aan dit protest niet mee. Hij zal een week bij zijn moeder intrekken omdat hij de situatie niet meer aankan.
8 maart 2001  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 13:51
De broers van boer Renaat Devreeze protesteren fel tegen de vernietiging van dieren op diens biogeitenbedrijf in Klemskerke. De broers Devreeze zijn allemaal landbouwers. Renaat zelf is "enorm verbitterd" en doet aan dit protest niet mee. Hij zal een week bij zijn moeder intrekken omdat hij de situatie niet meer aankan.

"Wij protesteren tegen de afslachting van onze geiten", aldus de broers Devreeze. "Wij vragen nog steeds naar het waarom. Dit is gewoon waanzin, want het staat nu zo goed als vast dat de dieren kerngezond zijn. Wij weigeren te aanvaarden dat de dieren nu worden geslacht, terwijl er onlangs bloedafnames zijn geweest en men de resultaten niet eens afwacht".

De broers Devreeze eisen daarover een onderhoud met landbouwminister Gabriëls. Op het erf zijn inspecteurs van het ministerie van Landbouw inmiddels de waarde van de veestapel aan het schatten.

Bron: Belga

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek