nieuws
Chocoladebedrijf Arco heeft overnemer gevonden
nieuwsDe rechtbank van koophandel in Antwerpen heeft het licht op groen gezet voor de overname van het chocoladebedrijf Arco uit Aartselaar. De activiteiten van het bedrijf blijven behouden en ook de 27 personeelsleden kunnen aan de slag blijven. Begin februari raakte bekend dat de chocoladefabriek Arco, die de Arosa-pralines en de suikervrije merken Bel'Arte en Perlège produceert, in moeilijkheden verkeerde. Mede door een mislukte investering via een malafide raadgever in Spanje, moest het bedrijf een gerechtelijk akkoord aanvragen.
17 mei 2007
De rechtbank van koophandel in Antwerpen heeft het licht op groen gezet voor de overname van het chocoladebedrijf Arco uit Aartselaar. De activiteiten van het bedrijf blijven behouden en ook de 27 personeelsleden kunnen aan de slag blijven. Begin februari raakte bekend dat de chocoladefabriek Arco, die de Arosa-pralines en de suikervrije merken Bel'Arte en Perlège produceert, in moeilijkheden verkeerde. Mede door een mislukte investering via een malafide raadgever in Spanje, moest het bedrijf een gerechtelijk akkoord aanvragen.
De curator gaf het bedrijf de nodige tijd om een overnemer te vinden. De personeelsleden konden gewoon aan het werk blijven. Die overnemer is ondertussen gevonden. "Wie het geworden is, willen we nog even geheim houden tot de contracten ondertekend zijn", zegt crisismanager Gaetan Van Mechelen.
Vast staat wel dat de activiteiten verruimd zullen worden. "We gaan ook fair-trade chocolade en biochocolade op de markt brengen en ons suikervrije gamma nog verder uitbreiden", aldus Van Mechelen.(KS)
Bron: Belga