nieuws

Boerderijbrand in Ambly werd aangestoken

nieuws
De brand die vorige zaterdag een afgelegen landbouwloods in het Luxemburgse Ambly verwoestte, werd aangestoken. Dat heeft het parket van Marche-en-Famenne deze week bevestigd. Het gaat om de vierde aangestoken brand in landbouwgebouwen in Ambly. In de streek van Marche-en-Famenne zijn de voorbije weken verscheidene branden geweest in landbouwgebouwen. Het parket van Marche-en-Famenne heeft momenteel nog geen verdachten kunnen oppakken.
14 november 2006  – Laatst bijgewerkt om 14 september 2020 13:58
De brand die vorige zaterdag een afgelegen landbouwloods in het Luxemburgse Ambly verwoestte, werd aangestoken. Dat heeft het parket van Marche-en-Famenne deze week bevestigd. Het gaat om de vierde aangestoken brand in landbouwgebouwen in Ambly. In de streek van Marche-en-Famenne zijn de voorbije weken verscheidene branden geweest in landbouwgebouwen.

Het parket van Marche-en-Famenne heeft momenteel nog geen verdachten kunnen oppakken. "We moeten de zaak zeer ernstig aanpakken en geen enkel spoor negeren. Bij de laatste brand, die tijdens de ochtend plaats vond, zijn geen getuigen gevonden", zei de procureur des konings van Marche-en-Famenne, Michèle Mons Del Roche.

Bron: Belga

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek