nieuws

Veiling Haspengouw heeft Q&S-certificaat op zak

nieuws
Veiling Haspengouw heeft als eerste fruitveiling het Q&S-certificaat behaald. Dit Duitse kwaliteitssysteem omvat alle eisen waaraan men moet voldoen om te kunnen leveren aan de Duitse markt. "Naast het IFS-certificaat opent dit voor de veiling perspectieven voor de export naar Duitsland", meldt de veilingdirectie in een persbericht.
21 augustus 2006  – Laatst bijgewerkt om 4 april 2020 14:34
Veiling Haspengouw heeft als eerste fruitveiling het Q&S-certificaat behaald. Dit Duitse kwaliteitssysteem omvat alle eisen waaraan men moet voldoen om te kunnen leveren aan de Duitse markt. "Naast het IFS-certificaat opent dit voor de veiling perspectieven voor de export naar Duitsland", meldt de veiling in een persbericht.

Het feit dat de veiling het certificaat op zak heeft, zorgt er meteen voor dat alle gecertificeerde telers van de veiling in orde zijn voor Q&S. Veiling Haspengouw zal deze telers aanmelden en de bijdrage hiervoor betalen. "Hiermee wordt nog maar eens het belang van ons kwaliteitsbeleid bewezen en worden de inspanningen beloond van producenten die volgens het boekje produceren", klinkt het op de veiling.

In 2005 realiseerde Veiling Haspengouw met de aanvoer van 124.728 ton fruit een omzet van 78 miljoen euro. De veiling stelt nagenoeg honderd personeelsleden tewerk. De veiling telt een 800-tal leverende vennoten, waarvan drie kwart gelegenheidstelers zijn.

Lees ook: geVILT: Veiling Haspengouw bouwt aan appeltje voor de dorst

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek