nieuws

Teveel geïnde heffing terugbetaald aan melkveehouders

nieuws
De melkheffingen die tijdens de periodes 2001-2002, 2002-2003 en 2003-2004 teveel werden geïnd zullen worden terugbetaald aan de melkveehouders die op 1 april 2005 over een melkquotum beschikten. De veehouders die tijdens één van de drie tijdsperiodes hun individuele quotum met meer dan 15.000 liter hebben overschreden, worden uitgesloten van betaling.Dat laat het Agentschap voor Landbouw en Visserij weten.
6 juni 2006  – Laatst bijgewerkt om 4 april 2020 14:33
De melkheffingen die tijdens de periodes 2001-2002, 2002-2003 en 2003-2004 teveel werden geïnd zullen worden terugbetaald aan de melkveehouders die op 1 april 2005 over een melkquotum beschikten. Dat laat het Agentschap voor Landbouw en Visserij weten.

Voor deze drie periodes werd telkens het nationale quotum overschreden. Melkveehouders die hun individuele quotum overschreden, moesten bijgevolg een heffing betalen. Het grootste deel van deze gëïnde som wordt onmiddellijk overgemaakt aan de Europese Unie. Het teveel geïnde bedrag kan elke lidstaat verdelen volgens zelf bepaalde criteria.

Het Agentschap voor Landbouw en Visserij laat nu weten dat het bedrag van de teveel geïnde heffing zal uitbetaald worden aan de melkveehouders. Wie op 1 april 2005 nog over melkquotum beschikte, zal 0,0012597 euro per liter teruggestort krijgen, ten laatste tegen 15 juni. De veehouders die tijdens één van de drie tijdsperiodes hun quotum met meer dan 15.000 liter hebben overschreden, worden uitgesloten van betaling.

Gerelateerde artikels

Er zijn :newsItemCount nieuwe artikels sinds jouw laatste bezoek