nieuws
Eerste trostomaten verkocht op Mechelse Veilingen
nieuwsVrijdagochtend werden op de Mechelse Veilingen in Sint-Katelijne Waver de allereerste trostomaten van het nieuwe seizoen verhandeld. Zo meldt de organisatie in een persbericht. De eerste 66 kisten (330 kg) trostomaten werden op de veiling aangeboden door de bvba Paulanco uit Onze-Lieve-Vrouw-Waver en behoort tot het segment Flandria Prince.
27 januari 2006
Vrijdagochtend werden op de Mechelse Veilingen in Sint-Katelijne Waver de allereerste trostomaten van het nieuwe seizoen verhandeld. Zo meldt de organisatie in een persbericht. De eerste 66 kisten (330 kg) trostomaten werden op de veiling aangeboden door de bvba Paulanco uit Onze-Lieve-Vrouw-Waver en behoort tot het segment Flandria Prince.
De firma's Het Vitamientje uit Landen, Guidofruit uit Brussel en Van Aken uit Merchtem zijn de eerste trotse kopers van de grote, stevige en dieprode Prince-trostomaten en betaalden gemiddeld 2,79 euro per kg voor de primeur. Vorig jaar werden de eerste trostomaten verkocht op 2 januari 2005. In 2005 werden op de Mechelse Veilingen 53.152.178 kg tomaten aangeleverd. De gemiddelde prijs van trostomaten bedroeg in 2005 euro 0,85 per kg.
Ruim twee weken geleden werden werden op de Mechelse Veilingen al de eerste tomaten aangevoerd. Ook die waren afkomstig van het segment Flandria Prince.